W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu dzielnice.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.Zamknij

Widok na Stare Miasto

Drukuj stronę do PDF Nowa stacja Lubelskiego Roweru Miejskiego otwarta

11.07.201908:59

W naszej dzielnicy na osiedlu Botanik została zainstalowana nowa stacja Lubelskiego Roweru Miejskiego. Odbiór stacji przez miasto od wykonawcy odbył się we wtorek 9 lipca. Jest to czwarta stacja w naszej dzielnicy. Lokalizacja pozostałych to: ul. Willowa na przeciwko wejścia do Ogrodu Botanicznego, ul. Zbożowa przy pętli autobusowej oraz al. Warszawska przy wejściu do Skansenu.

Propozycja wykonania tej stacji rowerowej była zgłoszona razem z budową sygnalizacji świetlnej dla pieszych na ul. Willowej do Budżetu Obywatelskiego w roku 2018 niestety projekt ten otrzymał za mało głosów aby mógł zostać zrealizowany. Jednak dzięki zaangażowaniu Radnych Rady Dzielnicy Sławin oraz Radnej Rady Miasta Lublin Pani Jadwigi Mach udało się zrealizować tą niewielką ale ważną inwestycję.

Kontakt - Sławin

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Sławin:
ul. Sławinkowska 50, 20-810 Lublin
(w Zespole Szkół nr 12, wejście od J. Lisa)

Dyżury w siedzibie Rady:

  • Członków Rady Dzielnicy Sławin - pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17.30 - 18.15 (za wyjątkiem świąt i miesięcy wakacyjnych)
  • Radnej Rady Miasta pani Jadwigi Mach - ostatni poniedziałek miesiąca w godz. 17.30 - 18.30

Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Sławin Radosław Osiak

tel. 724 340 353, radoslaw_osiak@wp.pl

Przewodnicząca Rady Dzielnicy Sławin  Małgorzata Pietrzela 

tel. 501 000 171, gosiakd1@orange.pl

Najbliższe posiedzenie Rady: 

13.12.2019 r. o godz. 17.30, porządek obrad na podstronie Posiedzenia Rady

Posiedzenia Rady Dzielnicy Sławin odbywają się w siedzibie Rady przeważnie w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18.15 (za wyjątkiem świąt i miesięcy wakacyjnych) i są otwarte dla mieszkańców.

Linki i telefony dotyczące dzielnicy Sławin zamieszczone są w zakładce Przydatne kontakty (w podstronie Nasza Dzielnica) 

Prowadzenie strony internetowej: R. Osiak, J. Jabłoński