W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu dzielnice.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.Zamknij

Widok na Stare Miasto

Drukuj stronę do PDF Głosowanie na projekty budżetu obywatelskiego na rok 2020

25.09.201907:40

Projekty dzielnicowe konkurują ze sobą w ramach dzielnicy. Ze względu, że maksymalna kwota przeznaczona na projekty dzielnicowe z danej dzielnicy to 300 tys. zł (często to wartość jednego projektu) to warto zagłosować też na 1 projekt z innej dzielnicy (w tym wypadku np. na istotny dla Sławina projekt D-101). Dzieci też mają głos. Projekty ogólnomiejskie konkurują w ramach miasta.

Zasady głosowania, opis projektów i oddawanie głosów przez internet podane są na stronie: obywatelski.lublin.eu

Można też głosować w formie papierowej, ale tylko osobiście po okazaniu dokumentu: w godzinach otwarcia w Biurach Obsługi Mieszkańców UM Lublin i w Bibliotece przy ul. Relaksowej 25 na osiedlu Botanik.

Projekty dzielnicowe Sławin:

D- 38  Zielony skwer, mini-park z ławkami i alejkami umożliwiającymi jazdę na wrotkach/rolkach, pomiędzy pętlą autobusową na ul. Zbożowej a ul. Skowronkową. Wartość 300 tys. zł.

D - 70 Oświetlenie ulicy Fiołkowej. Wartość 36 tys. zł.

D – 100 Bezpieczny chodnik na ul. Sławinkowskiej w pobliżu Ogrodu Botanicznego - etap I. Wartość 300 tys. zł

Projekty dzielnicowe Czechów Południowy (jest tu też projekt istotny dla Sławina):

D – 101.Ścieżka rowerowa przy ul. Północnej - bezpieczniej na Czechów/ Botanik/ Skansen/ Szerokie i do Śródmieścia. Wartość 300 tys. zł.

D – 120.Modernizacja Pracowni Komputerowych i Centrum Multimedialnego w Szkole Podstawowej Nr 34 w Lublinie. Wartość 141 tys. zł

Projekty ogólnomiejskie dotyczące naszej dzielnicy to np.: projekt O-6 oBiegowa dolina Czechówki dotyczący zagospodarowania terenów zielonych przy ul. Północnej oraz projekt O-13 Kultura się liczy! Domy kultury Przestrzeni.

Prosimy o udział w głosowaniu i wsparcie projektów istotnych dla naszej dzielnicy.

 

 

 

Kontakt - Sławin

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Sławin:
ul. Sławinkowska 50, 20-810 Lublin
(w Zespole Szkół nr 12, wejście od J. Lisa)

Dyżury w siedzibie Rady:

  • Członków Rady Dzielnicy Sławin - pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17.30 - 18.15 (za wyjątkiem świąt i miesięcy wakacyjnych)
  • Radnej Rady Miasta pani Jadwigi Mach - ostatni poniedziałek miesiąca w godz. 17.30 - 18.30

Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Sławin Radosław Osiak

tel. 724 340 353, radoslaw_osiak@wp.pl

Przewodnicząca Rady Dzielnicy Sławin  Małgorzata Pietrzela 

tel. 501 000 171, gosiakd1@orange.pl

Najbliższe posiedzenie Rady: 

13.12.2019 r. o godz. 17.30, porządek obrad na podstronie Posiedzenia Rady

Posiedzenia Rady Dzielnicy Sławin odbywają się w siedzibie Rady przeważnie w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18.15 (za wyjątkiem świąt i miesięcy wakacyjnych) i są otwarte dla mieszkańców.

Linki i telefony dotyczące dzielnicy Sławin zamieszczone są w zakładce Przydatne kontakty (w podstronie Nasza Dzielnica) 

Prowadzenie strony internetowej: R. Osiak, J. Jabłoński