W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu dzielnice.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Widok na dzielnicę Konstantynów

Trwa nabór wniosków o stypendia na projekty kulturalne
09.03.202116:52

Do końca marca przyjmowane są wnioski o przyznanie stypendium na realizację projektów z zakresu twórczości artystycznej i upowszechniania kultury w 2021 roku. Wysokość stypendium wynosi nawet 10 tys. zł.
O przyznanie stypendium mogą się ubiegać osoby pełnoletnie, które mieszkają, pracują, uczą się na terenie Lublina lub przedmiot ich planowanego projektu jest związany z Lublinem. Środki ze stypendium mają być przeznaczone na wykonanie nowego, nierealizowanego wcześniej pomysłu artystycznego. Nie mogą służyć zakupowi środków trwałych, wykonaniu prac dyplomowych, czy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Projekty stypendialne można realizować między 1 czerwca a 31 grudnia. Czas trwania projektu może wynosić od 2 do 7 miesięcy. Na realizację projektu można otrzymać grant w wysokości od 2 tys. zł do 10 tys. zł brutto.

Wniosek o stypendium może być złożony wyłącznie w formie papierowej, osobiście lub za pośrednictwem operatora pocztowego na adres Wydziału Kultury Urzędu Miasta Lublin. O dochowaniu terminu złożenia wniosku decyduje data wpływu. Dopuszczalne jest także złożenie dokumentów w jednym z Biur Obsługi Mieszkańców. Nie ma możliwości złożenia wniosku drogą elektroniczną.

Zainteresowani uzyskaniem stypendium mogą skorzystać z trwających do 29 marca konsultacji. Pomoc w zakresie poprawności formalnej wniosków dostępna jest pod numerem telefonu 81 466 3714 lub mailowo .
Regulamin oraz szczegółowe informacje na temat przyznawania stypendiów dostępne są na stronie lublin.eu.

Kontakt - Konstantynów

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Konstantynów:
Al. Kraśnicka 76
20-718 Lublin
lublin.konstantynow@gmail.com
www.konstantynow.lublin.eu
www.facebook.com/Lublin-Konstantynów

Dyżury członków Rady Dzielnicy Konstantynów pełnione w siedzibie Rady (sala nr 3) - każdy pierwszy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 20:00

  • Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Konstantynów - Tomasz Pękala, tel. 606 324 247
  • Przewodniczący Rady Dzielnicy Konstantynów - Tomasz Sołtys, tel. 578 498 639