W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu dzielnice.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Widok na dzielnicę Konstantynów

Projekt zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - rejon ulicy Morwowej
22.01.202020:28

Od 23 stycznia do 14 lutego, w godzinach 8-15 oraz dodatkowo w dniu 4 lutego w godzinach 8-17 w siedzibie UM Lublin, w Wydziale Planowania przy ulicy Wieniawskiej 14 oraz na stronach internetowych Biuletynu Informacji Publicznej UM Lublin w zakładce "planowanie przestrzenne": dostępny jest projekt zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Lublin - obszar zachodni dla 1/11 obszarów objętych Uchwałą położonego w rejonie ulicy Morwowej (wschód i zachód), w granicach oznaczonych na załączniku graficznym.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie rozwiązaniami dotyczącymi zmiany planu miejscowego, która odbędzie się 5 lutego o godzinie 17 w siedzibie UM Lublin, w Wydziale Planowania przy ulicy Wieniawskiej 14, na XII piętrze, w sali 1206.

Uwagi należy sładać na piśmie bądź drogą elektroniczną opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, zaufanym lub osobistym do:

  • Prezydent Miasta Lublin
    Pl. Króla Władysława Łokietka 1
    20-109 Lublin
  • planowanie@lublin.eu
  • ePUAP: /UMLublin/SkrytkaESP

z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, do dnia 28 lutego 2020r.

Kontakt - Konstantynów

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Konstantynów:
ul. Zygmunta Krasińskiego 7 / SP nr.57 /
20 - 709 Lublin 

lublin.konstantynow@gmail.com
www.konstantynow.lublin.eu
www.facebook.com/Lublin-Konstantynów

Dyżury członków Rady Dzielnicy Konstantynów pełnione w każdy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00 w sali nr. 7

Posiedzenia Rady Dzielnicy odbywają się w sali nr.7

  • Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Konstantynów - Tomasz Pękala, tel. 606 324 247    e mail   tomasz.pekala@konstantynow.lublin.eu  
  • Przewodniczący Rady Dzielnicy Konstantynów - Adam Kruk, tel. 604 918 811