W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu dzielnice.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Widok na dzielnicę Konstantynów

Nasze projekty z dzielnicy Konstantynów
29.09.202120:36

Nasze projekty z dzielnicy Konstantynów

D-131 Rewitalizacja stadionu K.S. Budowlani Lublin (Konstantynów)

Skrócony opis
Projekt zakłada odrestaurowanie stadionu K.S. "Budowlani" Lublin znajdującego się w centrum dzielnicy Konstantynów. Projekt przewiduje wymianę nawierzchni szerokiego chodnika, budowę siłowni oraz montaż tablicy ogłoszeń. Powyższy projekt będzie realizowany tylko i wyłącznie na terenie należącym do Gminy Lublin.

Szczegółowy opis
Projekt będzie realizowany tylko i wyłącznie na działce - Obręb 21- Osiedla LSM- Arkusz 4- Numer 4/2 - na terenie miejskim.
Ogólnodostępność obiektu zapewni Zarząd klubu sportowego "Budowlani" Lublin dla wszystkich mieszkańców dzielnicy Konstantynów oraz Lublina. Będzie to ujęte w odpowiednim regulaminie.

D-33 Remont nawierzchni oraz chodnika na ulicy Karola Namysłowskiego - II Etap (Konstantynów)

Skrócony opis
Przedmiotem projektu jest kontynuacja remontu nawierzchni jak i chodnika ulicy Karola Namysłowskiego. W ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim, projekt uzyskał duże uznanie wśród mieszkańców dzielnicy Konstantynów co przełożyło się również na znaczną liczbę oddanych głosów. Niestety ze względu na dość duży koszt inwestycji, zostanie wyremontowana tylko część ulicy jak i chodnika. Dlatego w tym roku, składam projekt na realizację drugiego etapu inwestycji z myślą o jej zakończeniu w 2022r.

Szczegółowy opis
Przedmiotem projektu jest kontynuacja remontu nawierzchni jak i chodnika ulicy Karola Namysłowskiego. W ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim, projekt uzyskał duże uznanie wśród mieszkańców dzielnicy Konstantynów co przełożyło się również na znaczną liczbę oddanych głosów. Niestety ze względu na dość duży koszt inwestycji, zostanie wyremontowana tylko część ulicy jak i chodnika. Dlatego w tym roku, składam projekt na realizację drugiego etapu inwestycji z myślą o jej zakończeniu w 2022r.  Obecna nawierzchnia ulicy jak i chodnika jest bardzo zniszczona, miejscami wybrakowana, zalana nierównym asfaltem lub brakiem płyt betonowych, co powoduje zagrożenie dla osób korzystających z tego chodnika jak i przejeżdżających ulicą samochodów. Zakres prac obejmuje sfrezowanie starej nawierzchni jezdni, rozbiórkę starych płyt chodnikowych, a w następnej kolejności ułożenie krawężników oraz ułożenie kostki brukowej na całej długości chodnika, regulację urządzeń wodno – kanalizacyjnych i  położenie nowej asfaltowej nawierzchni na długości około 600 m
 

Kontakt - Konstantynów

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Konstantynów:
Al. Kraśnicka 76
20-718 Lublin
lublin.konstantynow@gmail.com
www.konstantynow.lublin.eu
www.facebook.com/Lublin-Konstantynów

Dyżury członków Rady Dzielnicy Konstantynów pełnione w siedzibie Rady (sala nr 3) - każdy pierwszy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 20:00

  • Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Konstantynów - Tomasz Pękala, tel. 606 324 247
  • Przewodniczący Rady Dzielnicy Konstantynów - Tomasz Sołtys, tel. 578 498 639