W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu dzielnice.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Widok na dzielnicę Konstantynów

Logo Dzielnicy Konstantynów
22.10.201910:50

Podczas jednego z Posiedzeń Rady Dzielnicy Konstantynów padł pomysł zaprojektowania logo Dzielnicy. Projektowaniem zajęły się dwie z naszych Radnych - Ewa Kapica i Paulina Niczyporuk. 
"Samo logo przedstawia najbardziej charakterystyczny punkt naszej Dzielnicy, jakim niewątpliwie jest kościół Poczekajka, w dalszej części widzimy różnorodność zabudowy, bo taką charakteryzuje się Konstantynów - zabudowa wysoka, średnia i niska, jaką są domki jednorodzinne. Jest też zieleń, o którą my - jako Rada, będziemy dbać!
Kolorystyka zaczerpnięta jest z logo Lublina, a logo jest w wersji czarnej i białej." - tak o projekcie mówią same autorki.

Kontakt - Konstantynów

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Konstantynów:
ul. Zygmunta Krasińskiego 7 / SP nr.57 /
20 - 709 Lublin 

lublin.konstantynow@gmail.com
www.konstantynow.lublin.eu
www.facebook.com/Lublin-Konstantynów

Dyżury członków Rady Dzielnicy Konstantynów pełnione w każdy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00 w sali nr. 7

Posiedzenia Rady Dzielnicy odbywają się w sali nr.7

  • Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Konstantynów - Tomasz Pękala, tel. 606 324 247    e mail   tomasz.pekala@konstantynow.lublin.eu  
  • Przewodniczący Rady Dzielnicy Konstantynów - Adam Kruk, tel. 604 918 811