W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu dzielnice.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Widok na dzielnicę Konstantynów

„Kolorowe marzenie dzieci” – nowy plac zabaw przy SP nr 57
15.05.202109:27

Na terenie Szkoły Podstawowej nr 57 im. Jana Kochanowskiego trwają prace nad budową nowego placu zabaw. Dla dzieci w różnym wieku przygotowano między innymi: linarium, ściankę wspinaczkową, karuzele i huśtawki. Oddanie nowego miejsca do użytkowania zaplanowano w czerwcu.
Na plac zabaw przy ul. Krasińskiego trafiło już 10 urządzeń zabawowych o konstrukcji metalowej i różnym poziomie trudności. Są to: wieżyczki do wspinania, sześciokąt ze ścianką wspinaczkową i linarium, pomost z belką, trzy podwójne huśtawki – bocianie gniazdo, ważka i wahadłowa, bujak poczwórny na sprężynie oraz dwie karuzele i trampolina. Pod urządzeniami przewidziano zainstalowanie nawierzchni bezpiecznej z poliuretanu o łącznej powierzchni 400 m2.  Plac ogrodzono metalowymi panelami z furtką oraz wyposażono w 4 ławki z oparciem, 2 kosze na śmieci oraz tablice informacyjne. Do placu zabaw urządzono dojście z kostki.

Nowy plac zabaw wraz z wyposażeniem, ogrodzeniem oraz nawierzchnią bezpieczną przy SP nr 57 to projekt VI Budżetu Obywatelskiego „Kolorowe marzenie dzieci”, a jego koszt to 228 tys. zł.

Kontakt - Konstantynów

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Konstantynów:
ul. Zygmunta Krasińskiego 7 / SP nr.57 /
20 - 709 Lublin 

lublin.konstantynow@gmail.com
www.konstantynow.lublin.eu
www.facebook.com/Lublin-Konstantynów

Dyżury członków Rady Dzielnicy Konstantynów pełnione w każdy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00 w sali nr. 7

Posiedzenia Rady Dzielnicy odbywają się w sali nr.7

  • Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Konstantynów - Tomasz Pękala, tel. 606 324 247    e mail   tomasz.pekala@konstantynow.lublin.eu  
  • Przewodniczący Rady Dzielnicy Konstantynów - Adam Kruk, tel. 604 918 811