W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu dzielnice.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Widok na dzielnicę Konstantynów

Budżet obywatelski
28.07.202014:42

Informacja

Budżet obywatelskiZarząd Dzielnicy Konstantynów informuje, że Miasto Lublin rozpoczyna konsultacje społeczne dotyczące ewentualnych zmian w przyszłorocznym regulaminie Budżetu Obywatelskiego. Propozycje można składać do 3 grudnia.
Zasady Budżetu Obywatelskiego regulowane są ustawą o samorządzie gminnym oraz uchwałą Rady Miasta Lublin. Konsultacje dotyczące VII edycji Budżetu Obywatelskiego w Lublinie potrwają do 3 grudnia (niedziela). Opinie i uwagi można przesyłać mailem na adreskonsultacje@lublin.eu lub pocztą na adres: Biuro Partycypacji Społecznej, ul. Bernardyńska 3, 20-109 Lublin. Można je także składać osobiście do Biur Obsługi Mieszkańców lub Biura Partycypacji Społecznej.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w spotkaniu otwartym, które odbędzie się 26 listopada, o godz. 17:00 w Biurze Partycypacji Społecznej, ul. Bernardyńska 3, I piętro, sala 104. Dla osób, które zgłoszą swoje opinie na piśmie, dodatkowo odbędzie się warsztat w dniu 3 grudnia w celu wypracowanie finalnej propozycji zmian.

Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Konstantynów

Tomasz Pękala

Kontakt - Konstantynów

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Konstantynów:
Al. Kraśnicka 76
20-718 Lublin
lublin.konstantynow@gmail.com
www.konstantynow.lublin.eu
www.facebook.com/Lublin-Konstantynów

Dyżury członków Rady Dzielnicy Konstantynów pełnione w siedzibie Rady (sala nr 3) - każdy pierwszy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 20:00

  • Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Konstantynów - Tomasz Pękala, tel. 606 324 247
  • Przewodniczący Rady Dzielnicy Konstantynów - Tomasz Sołtys, tel. 578 498 639