W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu dzielnice.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Dzielnica Kalinowszczyzna - widok z wąwozu na bloki

Zmarł Paweł Babula
21.02.202310:09

Paweł Babula w Radzie Dzielnicy działał od 2006 roku czyli od pierwszej kadencji, pełniąc funkcję Przewodniczącego Rady, a od 2018 roku przejął funkcję Przewodniczącego Zarządu Rady.

Zawsze chętnie słuchał postulatów radnych jak i mieszkańców Dzielnicy Kalinowszczyzna. Poświęcał wiele czasu na kontakty z miejskimi organami, by uzyskiwać środki do realizacji zgłaszanych postulatów. Wszystkich ujmował kulturą bycia, szacunkiem wobec każdej osoby, niezależnie od wieku i przekonań. Człowiek pogodny, uśmiechnięty i bezkonfliktowy. Inteligentnie rozwiązywał problemy, a posiedzenia rady prowadził sprawnie i z poczuciem humoru. Zapowiadał się na świetnego działacza społeczno-politycznego, otwartego na problemy ludzi.
Swoje funkcje w Radzie Dzielnicy Paweł Babula pełnił przez 17 lat.


Żegnamy go z wielkim żalem. Zawsze zostanie w naszej pamięci [*] [*] [*]

 

Msza żałobna odprawiona zostanie w kaplicy cmentarnej przy ulicy Droga Męczenników Majdanka w Lublinie dnia 22 lutego 2023 roku (środa) o godzinie 1200, po której nastąpi złożenie drogiego nam Zmarłego do grobu rodzinnego.

Kontakt - Kalinowszczyzna

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Kalinowszczyzna:
ul. Franciszka Kleeberga 12a
20-243 Lublin
tel. 81 466 59 54

rada@kalinowszczyzna.lublin.eu

www.kalinowszczyzna.lublin.eu

Dyżury członków Rady Dzielnicy Kalinowszczyzna pełnione w siedzibie Rady - pierwsza środa miesiąca w godz. 17.30 - 18.30 (z wyjątkiem dni świątecznych i wakacji)

  • Przewodniczący Rady Dzielnicy Kalinowszczyzna - Andrzej Zięba
    andrzej.zieba@kalinowszczyzna.lublin.eu
  • Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Kalinowszczyzna - Bogusława Harden
     

Komunikaty - Kalinowszczyzna