W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu dzielnice.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.Zamknij

Widok na dzielnicę Wrotków

Drukuj stronę do PDF Akcja Rabatki dzielnicy Wrotków

06.07.201914:01

Zapraszamy wszystkich mieszkańców dzielnicy Wrotków do udziału w naszej akcji Rabatki dzielnicy Wrotków. Przechodząc przez naszą dzielnicę mamy okazję podziwiać wspaniałe rabatki, którymi zajmują się i które pielęgnują nasi mieszkańcy. Widzimy, ile to wymaga pracy i wysiłku, ale wiemy także (dzięki rozmowom z osobami pielęgnującymi rabatki), że przynosi im to wiele satysfakcji, radości, relaksu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do robienia zdjęć (aparatem fotograficznym, a także najprościej telefonem komórkowym) rabatek, znajdujących się przy waszych blokach lub domach. Fotografujmy je wspólnie, całymi rodzinami, rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami. To świetna okazja do poznania sztuki fotograficznej, a także zapoznania z roślinami, wspólnego spędzenia czasu wolnego i rodzinnej integracji.
Prosimy o przesyłanie zdjęć na adres:
mariola.tarnowska@wrotkow.lublin.eu.
Prosimy o podanie daty ich wykonania, adresu miejsca, gdzie były zrobione, np. Nałkowskich 109, oraz imion autorów i ich relacji, np. mama Irena i syn Artur.
Wszystkie zdjęcia będą zamieszczone na stronie Rady Dzielnicy Wrotków na serwerze Urzędu Miasta Lublin.
Jeżeli macie pytania lub chcielibyście uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt telefoniczny:
797-092-970

 

Kontakt - Wrotków

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Wrotków:
ul. Nałkowskich 108
20-470 Lublin
tel. (81) 466 59 59
wrotkow.lublin.eu

Dyżury członków Rady Dzielnicy Wrotków pełnione w siedzibie Rady - pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00

  • Przewodnicząca Rady Dzielnicy Wrotków - Monika Sugier
  • Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Wrotków - Paweł Soczyński, tel. 698940063