Skład Rady Dzielnicy Czuby Północne (kadencja 2023-2027)
Rada Dzielnicy
Imię i nazwisko
|
Stanowisko
|
Osiedle
|
Grażyna Stadnik
|
Przewodnicząca Rady Dzielnicy
|
Skarpa
|
Danuta Przybyś-Ziemba
|
Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy
|
Łęgi
|
Bożena Nowak
|
Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy
|
Ruta
|
Zarząd Dzielnicy
Imię i nazwisko
|
Stanowisko
|
Osiedle
|
Mieczysław Biszkont
|
Przewodniczący Zarządu Dzielnicy
|
Łęgi
|
Bartłomiej Skórski
|
Zastępca Przewodniczącego Zarządu Dzielnicy
|
Skarpa
|
Dariusz Jaremek
|
Sekretarz
|
Ruta
|
Jadwiga Januszek
|
Członek Zarządu Dzielnicy
|
Błonie
|
Konrad Hamulewicz
|
Członek Zarządu Dzielnicy
|
Ruta
|
Grzegorz Majek
|
Członek Zarządu Dzielnicy
|
Skarpa
|
Agnieszka Skwarek
|
Członek Zarządu Dzielnicy
|
Błonie
|
Komisja Rewizyjna
Imię i nazwisko
|
Stanowisko
|
Osiedle
|
Helena Flisiak
|
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
|
Skarpa
|
Grażyna Dąbek
|
Członek Komisji Rewizyjnej
|
Łęgi
|
Agnieszka Kowalczyk
|
Członek Komisji Rewizyjnej
|
Skarpa
|
Mariusz Nazim
|
Członek Komisji Rewizyjnej
|
Łęgi
|
Łukasz Piszczek
|
Członek Komisji Rewizyjnej
|
Ruta
|
Członkowie Rady Dzielnicy
Imię i nazwisko
|
Stanowisko
|
Osiedle
|
Tomasz Buda
|
Członek Rady Dzielnicy
|
Ruta
|
Karolina Kiełsznia
|
Członek Rady Dzielnicy
|
Błonie
|
Maria Kulik
|
Członek Rady Dzielnicy
|
Futa
|
Renata Mitrut
|
Członek Rady Dzielnicy
|
Błonie
|
Elżbieta Szabała
|
Członek Rady Dzielnicy
|
Błonie
|
Krzysztof Wronka
|
Członek Rady Dzielnicy
|
Ruta
|
______________________________________________________________________________
Skład Rady Dzielnicy Czuby Północne (kadencja 2019-2023)
Rada Dzielnicy
Imię i nazwisko
|
Stanowisko
|
Osiedle
|
Grażyna Stadnik
|
Przewodnicząca Rady Dzielnicy
|
Skarpa
|
Danuta Przybyś-Ziemba
|
Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy
|
Łęgi
|
Bożena Nowak
|
Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy
|
Ruta
|
Zarząd Dzielnicy
Imię i nazwisko
|
Stanowisko
|
Osiedle
|
Mieczysław Biszkont
|
Przewodniczący Zarządu Dzielnicy
|
Łęgi
|
Bartłomiej Skórski
|
Zastępca Przewodniczącego Zarządu Dzielnicy
|
Skarpa
|
Dariusz Jaremek
|
Sekretarz
|
Ruta
|
Justyna Pikulska
|
Członek Zarządu Dzielnicy
|
Błonie
|
Beata Skalska
|
Członek Zarządu Dzielnicy
|
Skarpa
|
Krzysztof Wronka
|
Członek Zarządu Dzielnicy
|
Ruta
|
Jarosław Włosek
|
Członek Zarządu Dzielnicy
|
Błonie
|
Komisja Rewizyjna
Imię i nazwisko
|
Stanowisko
|
Osiedle
|
Helena Flisiak
|
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
|
Skarpa
|
Stefania Chodkiewicz
|
Członek Komisji Rewizyjnej
|
Łęgi
|
Grażyna Dąbek
|
Członek Komisji Rewizyjnej
|
Łęgi
|
Agnieszka Kowalczyk
|
Członek Komisji Rewizyjnej
|
Skarpa
|
Alicja Łukasiewicz
|
Członek Komisji Rewizyjnej
|
Ruta
|
Członkowie Rady Dzielnicy
Imię i nazwisko
|
Stanowisko
|
Osiedle
|
Tomasz Buda
|
Członek Rady Dzielnicy
|
Ruta
|
Maria Kulik
|
Członek Rady Dzielnicy
|
Ruta
|
Renata Mitrut
|
Członek Rady Dzielnicy
|
Błonie
|
Wojciech Rynkiewicz
|
Członek Rady Dzielnicy
|
Ruta
|
Elżbieta Szabała
|
Członek Rady Dzielnicy
|
Błonie
|
Michał Szymański
|
Członek Rady Dzielnicy
|
Błonie
|
______________________________________________________________________________
Skład Rady Dzielnicy Czuby Północne (kadencja 2016-2019)
Przewodniczący Rady Dzielnicy:
- Elżbieta Anna Szabała - Przewodnicząca Rady Dzielnicy
- Bożena Anna Nowak - Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy
- Grażyna Stadnik - Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy
Zarząd Dzielnicy:
- Mieczysław Biszkont - Przewodniczący Zarządu
- Dariusz Wiesław Jaremek - Zastępca Przewodniczącego Zarządu
- Konrad Piotr Hamulewicz - Sekretarz Zarządu
- Maria Zuzańska- członek Zarządu
- Krystyna Wójtowicz - członek Zarządu
- Bartłomiej Skórski - członek Zarządu
- Justyna Pikulska - członek Zarządu
Skład Rady Dzielnicy:
- Mieczysław Stanisław Biszkont
- Ryszard Borowski - wygaśnięcie mandatu - styczeń 2017
- Stefania Janina Chodkiewicz
- Grażyna Maria Dąbek
- Dorota Maria Dąbrowska-Szczuka
- Małgorzata Teresa Dunecka
- Mirosław Stanisław Firlej
- Helena Flisiak
- Józef Gruda - od lutego 2017 r.
- Konrad Piotr Hamulewicz
- Dariusz Wiesław Jaremek
- Maria Małgorzata Kulig
- Alicja Mieczysława Łukasiewicz
- Bożena Maria Nowak
- Justyna Teresa Pikulska
- Danuta Władysława Przybyś-Ziemba
- Janina Krystyna Samborska
- Bartłomiej Piotr Skórski
- Grażyna Stadnik
- Elżbieta Anna Szabała
- Krystyna Wiesława Wójtowicz
- Maria Bogda Zuzańska